Firma

Firma ProPomp powstała w listopadzie 2009 roku na bazie ponad 10-letnich doświadczeń w projektowaniu, produkcji i sprzedaży pomp i układów pompowych.

Głównym profilem działalności firmy jest projektowanie i produkcja kompletnych systemów pompowych przeznaczonych do zaopatrzenia w wodę sektora komunalnego, mieszkaniowego oraz przemysłu.

Produkowane przez nas zestawy hydroforowe serii PPZH dostarczane są jako kompletne urządzenia gdzie na wspólnej ramie zblokowane są pompy, orurowanie wraz z armaturą odcinającą i zwrotną oraz sterowanie.

Jesteśmy również producentem kompletnych kontenerowych pompowni wody wykonywanych jako obiekty nadziemne w formie kontenera lub podziemnej w postaci komory betonowej, w której umieszczone są wszystkie urządzenia technologiczne.


Założeniem firmy ProPomp jest zaspokajanie indywidualnych wymagań Klienta przez co każde rozwiązanie jest projektowane indywidualnie dla potrzeb konkretnej instalacji.

Nasze rozwiązania w zakresie systemów pompowych bazują na sprawdzonych i renomowanych podzespołach takich firm jak: Lowara Vogel Polska, Grundfos Pompy, Danfoss-Socla, Moeller, Mondeo, T.I.S. Polska.

Równolegle do głównego profilu ProPomp zajmuje się kompletacją dostaw w zakresie pomp, armatury, sterowania na potrzeby nowych lub modernizowanych instalacji.

 

Zapraszamy do współpracy

Zespół ProPomp

Katowice - pompownia hydrantowa

Rok: 2014

STATUS: W REALIZACJI

Zestaw hydroforowy: PPZH/RP30k -3SV-22-6

Podstawowe parametry układu:
Wydajność: 36 m3/h
Wysokość podnoszenia: 55 mH2O
Ilość pomp: 3

Zasilany obiekt: wewnętrzna sieć hydrantowa

Kategoria: Obiekt użyteczności publicznej - budynek mieszkalny

Zakres dostaw/prac: dostawa i uruchomienie zestawu hydroforowego dla zasilania wewnętrznej sieci hydrantowej w wysokim budynku mieszkalnym